Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Hakrik

[Cz/Sk] Veterans

Recommended Posts

Cz/Sk komunita Veterans vstupuje do světa Crowfallu.

 

Vydání hry je momentálně daleko, takže nerozjíždíme klasické nabírání, spíš otevíráme “před” nábor, nebo spíš obecný komunitní nábor…

Hlavně dáváme vědět, že pokud se něco nepokazí (vývoj hry) budeme tu…. jako Guilda s letitým zázemím.

 

Pokud máš ale i tak zájem aspoň viset v guildě kvůli Earliest Bird rewardu, napiš mě tady na fóru nebo na Discordu Hakrik#7588 a domluvíme se.

Discord

 

Co jsme zač?

Jsme dospělá komunita, která se drží pospolu, rozrůstá a obměňuje se už od dob Age of Conan. Záleží na hře a na složení osazenstva, ale causual hra je u nás obvyklá, s tím že se většinou stejnak najde dostatek lidí, který posouvají Guildovní jméno a úroveň výše. Z nedávných MMO her jsme se více aktivně objevovali ve hrách Albion online, Archeage či Guild Wars 2. Máme momentálně i vlastní ARK server, či hrajeme různorodé multiplayerové hry (PUBG, EU4, LoL… etc ), tedy i v dobách herního půstu spolu kontakt udržujeme + pravidelné komunitní srazy. Více informací je k nalezení na našich webovkách.

 

Co nabízíme?

Nabízíme pohodovou sortu různých bláznů a šílenců, ale normálních lidi, s kterýma můžeš strávit svůj online čas ať už přímo v konkrétní hře, nebo jen při pokecu o čemkoli (TeamSpeak). Ve hře se vždy společně snažíme získat ”jméno” pomocí naších dovedností a případné alianční kooperace. S tím, že máme nějaký cíl a cestu jak toho dosáhnout. Vše je samozřejmě závislé na počtu a ochotě lidu v guildě… Pro Crowfall se vše vyjasní, až budou známé počty a možnosti… Momentálně spousta lidí jen sleduje jak dopadne vývoj hry. Určitě ale počítej s pohodovým zázemím a většinovou ochotou pomoct a sledovat společný cíl což bude dobývání a udržení něčeho odpovídajícímu možnostem Guildy či aliance… prostě guildovní akce všeho druhu, možnostem se meze nekladou...

 

Co očekáváme?

Momentálně splynutí s komunitou. Hledáme lidi, kteří mezi nás zapadnou a budou s náma chtít hrát a trávit čas. Netvrdíme, že kvantita se nepočítá (bohužel stále více her to vyžaduje), ale radši budeme hrát s menším počtem nekonfliktních a kvalitních hráčů než s rozhádaným molochem, kterej se stejnak nakonec rozpadne, protože se lidi mezi sebou nesnesou. Nabrat někoho je jednoduché, ale až čas ukáže, jestli jo nebo ne… Nekompaktní jedinci jsou časem eliminováni… Letité zkušenosti nám dávají za pravdu. My se “měníme” jen pomalu a těžce a buď to někomu vyhovuje a zapadne. Nebo ne…

 

Sjednocení cz/sk komunity?

Nebráníme se spolupráci s lidmi, kteří s námi spolupracovat chtějí nezávisle na jazyku domluvy. Ale určitě nechceme vše nahnat pod náš “banner”. Protože tomu předem nevěříme. Nikdy to fungovat nebude… Každej chce mít toho většího pindíka (rank, práva a moc), každej chce mít tu svojí pravdu… A to pod jednou střechou nedělá dobrotu.. Příliš mnoho blbců na jedné hromadě se nedomluví. Věřím že i my máme své blbce, ale už sme si na ně zvykli (možná sem to i já). A to pak jen zvyšuje to množství konfliktů… :) Tedy viz co my očekáváme.

Edited by Hakrik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello folks,

We are Czech and Slovak speaking community guild. Currently we are more or less waiting how the things are gonna to happend... But we are planning to play this very interesting game... if everything will goes well... :)

Once the thing will start be actual.. I hope we will let you know about us in game.. and maybe even here.. :)

See you around.

 

Edited by Hakrik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

Jen pro info, neváhejte podat si přihlášku - sami nebo s kamarády. Momentálně neřeším nabor nějak systematicky... Prostě vás vezmu a až bude známo kdy, co a jak.. začnem to nějak řesit... budu jen chtít abyste se představili na našem Foru, abych měl přehled, kdo to myslí aspoň trochu vážně... Poté by proběhla případná čistka.

Iniciativě se samozřejmě meze nekladou, takže kdyby kdokoli chtěl cokoli stačí se jen domluvit... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Now that I've figure which Hakrik you are, knowing you as a person @Hakrik, if you need support in Crowfall in anyway - you can count on KDS! 

We've been playing quite extensively through out last year so our game knowledge is extensive. We would be happy to share, so you guys close the knowledge gap faster.

/salute


Gen. Prom
Guild Leader of KDS
Recruitment Post - Guild Recruiting and Management - #warstory
Visit us at www.kdsguild.ro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdo má zájem sledovat novinky, diskutovat o hře, popřípadě vstoupit do guildy a zajít si něco vyzkoušet - nebojte se připojit na Veterans Discord, nebo mě kontaktovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...