Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Skopik

[Cz/sk] Czech Community

Recommended Posts

Zdar,

tak sem se toho ujal, zkusime sjednotit cz/sk komunitu. Jako to byva, v kazdem MMO prevazna vetsina cechu a slovaku snazi tvorit komunitu a shlukuje se v jedne parte. Tak to zkusime i tady. Aspon tady bude jedno tema pro nas co si rozumime :)

Budu rad, kdyz se sem postupne lidi budou pridavat, hra je momentalne u zrodu a pracujou na tom lidi, kteri maji obrovske zkusenosti a hlavne, pro me uznavana, Ultima online, je na seznamu. Takze se da predpokladat, ze hra vyjde, je to jeste otazka roku mozna dvou, nez se dockame full verze, ale diky kickstarter kampani se muze prispet a ziskat pristupy (podle toho kolik date) do ruznych fazi alpha-beta verzi. A pomoct tak lidem z vyvoje, aby udelaly kvalitni hru.

Postupem casu v planu bude vytvorit web ci po uvazeni nechat FB page a pred betou se pustit do vetsich akci. Predpokladam, ze hra pred betou bude mit i vetsi marketing a dostane se k vice cechum a slovakum a bude to mit pak tedy vetsi cenu tvorit neco navic.

Diky a snad nekdy ve hre.

Škopík

Nevím jestli má cenu dávat dohromady českou komunitu, obecně je známo, že to nemá cenu. Spolupracovat a bavit se bezkonfliktně dokáží jen staří osvědčení hráči, a ti zůstávají u starých mmocek L2, wow apod. U nových se část rozhádá, určité procento po čase odejde ke svým starým hrám (běžný jev, se kterým se musí počítat) a česká komunita není tak velká aby tohle přežila.

Ale bylo by to dobré z hlediska dotazů - odpovědí, konverzace o hře, výměnu informací tady nebo někde mít viditelné forum, nebo něco.

Jinak ten koncept vypadá dobře, tak sem jim těch 34$ dal. Říkal sem si už dříve, že kdybych mohl udělat nějaké dokonalé mmo, tak bych dal platební model GW2 (který očividně funguje, jinak by ho už opustili/předělali), sandbox a komunikaci s hráči aka EVE a UO nepotřebuje komentář. Takže uvidíme s čím přijdou, potenciál to má.

Edited by 3ntony

To se s jistotou rozroste. Teď o téhle hře ještě nikdo neví, vyjde až příští rok, do té doby se to nastřádá. Btw: jak si tam dal ten banner, nemůžu to nikde najít.

Edited by 3ntony

Nevím jestli má cenu dávat dohromady českou komunitu, obecně je známo, že to nemá cenu. Spolupracovat a bavit se bezkonfliktně dokáží jen staří osvědčení hráči, a ti zůstávají u starých mmocek L2, wow apod. U nových se část rozhádá, určité procento po čase odejde ke svým starým hrám (běžný jev, se kterým se musí počítat) a česká komunita není tak velká aby tohle přežila.

Ale bylo by to dobré z hlediska dotazů - odpovědí, konverzace o hře, výměnu informací tady nebo někde mít viditelné forum, nebo něco.

Jinak ten koncept vypadá dobře, tak sem jim těch 34$ dal. Říkal sem si už dříve, že kdybych mohl udělat nějaké dokonalé mmo, tak bych dal platební model GW2 (který očividně funguje, jinak by ho už opustili/předělali), sandbox a komunikaci s hráči aka EVE a UO nepotřebuje komentář. Takže uvidíme s čím přijdou, potenciál to má.

Můžu souhlasit . Já jako 8 roční hráč L2 ale mám zkušenosti a doufám že se najde pár schopných lidí a složíme kvalitní guildu !!  :D  I proto jsem založil FB stránku https://www.facebook.com/pages/Crowfall-CzSK/1062409907118443?fref=ts tak pokud bude chuť tak určitě se podívej . A doufám že se potkáme ve hře

Snad někdo schopnej přijde. Mluvil sem s lidmi a někomu se nepozdává grafika (asi to připomíná trochu styl wow), ale když bude hratelnost dobrá, tak lidi přijdou, což doufám bude, já už vybírám téměř jenom podle toho jakou to má hratelnost a ne grafiku.

Crowfall bude duchovnym nastupcom shadowbanu, takze ja to budem hrat na stopro. Velka cast clenov pochadza prave z SB. Skoda ze cz-sk komunita tam zakapala, snad crowfall prinesie kopu zabavy a hlavne dobry gameplay, grafika ma nezaujima. 

Podpis som si dal cez profil v polozke signature - a len vlozil gif, ktory som si vytvoril. Dal som aj like na tu fb stranku, snad ako ubehne cas sa to tam rozrastie a bude nas kopa, nech vieme byt konkurencie schopny inym guildam ,kedze pojde hlavne o pvp.

To se vsechno ukaze casem, ted jsme tu 4 co o sobe vime + dalsich par lidi 70+- na FB coz kdyz z toho bude kvalitni jadro 10-20 lidi budem radi. Ale je casu dost nez to vyjde, hlavne nic neuspechat, jak se posledni dobou u her deje. Osobne zastavam pozici nonHC guildy. Tedy mi jde o kvalitni hru a zabavu s fajn lidma. Bude to jeste spoustu prace dat nasi komunitu dohromady a udrzet ji. Ale jak rikam, oto se to nak vyvrbi samo casem ;)

Jsem obecne rad, ze sem nekdo pise :D

Škoda že nejde udělat v neanglické sekci další jazykové sekce, to mohli trochu rozvést, nic by je to nestálo, takhle se dost blbě hledá kdo je Čech.

No, snad ví co dělají. Mě se zdá, že to trochu překombinovávají, to poslední co tam dali, ten oculus rift, to už přehánějí. Logicky je to naprostá zbytečnost. Ať se radši soustředí na Unity když je to tak velký projekt. Btw: jak velký tým to dělá, kromě tohohle jádra: http://crowfall.com/#/team .

Edited by 3ntony

to bude o mnoho permoniku za oponou vic. Jako to byva. A hlavne se to ted rozjede ve vetsim rytmu diky kickstarter kampani. Jako napr. u nas Warhorse studio z 20 na 70-80 lidi :)) Tak uvidime.

btw, tak jsem taky prispel, nechal jsem si to az na posledni minuty, abych videt co vsechno hosi pridaji. Dal sem jim tech 60, abych mohl do Bety 1. Vic uz mi prislo hodne davat, abych pak nelitoval napr. Tak uvidime. Datum dodani je Prosinec 2016 :)) tak to se nam to jeste natahne.

Ja som taktiez beta 1, aj ked som im zatial neprispel. Do vydania ja daleko a dovtedy sa moze vsetko zomliet.... Bol som jeden z prvych co sa registrovali, takze som v Beta 1 a celkom mi to postacuje. Tie sumy, co pytali za este skorsi pristup sa mi zdal uz way too much. 

No nic, sem tam bude este forum sledovat, co sa tu robi, bolo by dobre na fb spravit skupinu, nie len fb stranku lebo v skupine sa da dobre pisat.

Nenápadný bump  :D , ak sú tu nejakí noví budúci cz/sk hráči, pridajte sa ľudia hore do skupiny!

Ináč fórum som už aj prestal sledovať, čakám kedy sa konečne objaví nejaké info o alphe/bete/vydaniu hry ináč to je dead  :D

Opat nenapadny bump, kedze zatial nam nespravili vlastne sub forum. Ak sa tu najdu new people, pridajte sa na fb page alebo do fb skupiny. Co som zazrel, zopar ludi z cz / sk je uz ingame. Development pokracuje zatial dobrym tempom aj smerom, zatial som nadseny tak isto pre hru ako v den oznamenia hry. takze cz / sk ludia unite!

Zdravím

Jsem divnej když preferuji mezinárodní komunitu než CZ/SK?

Já si spíš budu hledat místo mezi anglicky mluvícími mezinárodními aliancemi. I když prozatím nemám svoje místo nikde, protože můj BETA 1 access je daleko.  :(

Nieje to divne, a doteraz som vzdy taktiez uprednostnoval medzinarodnu komunitu. Avsak nevidim nic zle na tom vyskusat tu cz / sk dat dokopy a pokial to bude fungovat tak skusit byt competitiv voci ostatnym guildam.

Prave som sa konecne rozhodol prihodit im, tak som dostal access takze sa tesim ked sa na to vrhnem

Tak ono tam zatím nic moc není. Můžete se řezat ve "velkém" světě nebo tam farmit, ale s tím, že když vás někdo zabije, tak přijdete o všechno. Slibují, že teď začnou hodně přidávat, ale zatím se to nevyplatí.