Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Skopik

[Cz/sk] Czech Community

Recommended Posts

Zdar,

tak jsem jim taky přihodil pár drobnejch ať to co nejrychleji doklepou do zdárného startu. :-)

Objevila se už nějaká CZ/SK guilda, nebo alespoň její základ? 

Nijak neopovrhuji mezinárodní komunitou, ale CZ/SK je mému srdci blíže :-)

vim, jen o lidech kteri jsou na FB zde, ale zatim je ticho, testování jsem si pustil dvakrát a jak je psáno výše, můžeš velice omezeně vyzkoušet základy craftingu a případně soubojů. Mám tuším v balíčku možnost rezervace guildy, ale tato možnost ještě není.

Zatial je to predsa len stale testing  :) , takze naozaj tam nieje moc co robit. Tesim sa na dalsie testovacie phase-y kde snad pridaju trosku viac do toho.  :ph34r:

Objevila se už nějaká CZ/SK guilda, nebo alespoň její základ?

Pár základů pro guildu připravených mám. Možná by mohla být cz/sk, ale nevím, zda by jsme to utáhli početně. Čekám hlavně na více informací od vývojářů o tom, jak guildy budou fungovat. Psal jsem veliteli Caldery, a ten taky zatím nic neslyšel (i když asi základní mechanika je jasná).

Dneska jsem zarezervoval jméno Guildy pro naší komunitu - Veterans.

Vzhledem k tomu, že zahrát si hru je momentálně ještě poněkud finančně náročné.. a po zkušenostech s předchozíma early accesama bude značná část naší komunity vyčkávat do poslední chvíle.. já zatim figuruju jako nastrčený skout.. :D

Nno ale stejnak.. během měsíce bych rád oficiálně jménem komunity rozjel nějaký nábor, popřípadně aspoň předregistraci zájemců.. a uvidíme..

Nevim v jaké další komunity/guildy do toho půjdou.. momentálně mě asi nezbyde než vzít za otěže Veteránů.. takže případný zajém ať už o členství/spolupráci cokoli jinýho můžete řešit přezemně..

Hodně zdaru a uvidíme se... doufám :)

Edited by Hakrik

Tak, Crowfall ma este velku ciastku developmentu pred sebou, takze casu dost. Tak ci onak, je dobre ze o CF prejavuje viac a viac ludi zo cz & sk gaming komunity ;). Development hry sa podla mna hybe velmi dobrym smerom, vzdy sa oplati pozriet na youtube ich videjka, kde JTodd s Blairom dost kecaju o systemoch a podobne. 

Hru som uz dlhsi cas netestoval kvoli nedostatku casu, avsak, pokial by bola nejaka partia ku ktorej by som sa mohol pridat, rad skocim s vami do toho ^_^